wielkie uwielbienie w Gliwicach z Michaelem W. Smithem

Czekaliśmy na to 10 lat – wielkie uwielbienie w Gliwicach z Michaelem W. Smithem

Jest niewielu artystów chrześcijańskich na świecie o których można powiedzieć, że bez nich nie byłby współczesnej muzyki chrześcijan. Jednym z nich jest Michael W. Smith. Nazwisko mało u nas znane, ale za to jego piosenki już tak! Kto nie kojarzy “Nasz Bóg”, „Ześlij deszcz” , “Powietrzem moim jest” czy “Otwórz me oczy o Panie”? Wszyscy? No właśnie!

W najbliższą niedzielę zagra on jedyny koncert w Polsce. Czekałem na to 10 lat! Michael W. Smith to gwiazda światowego formatu, a jednocześnie artysta, którego największą fascynacją jest Bóg!

„Bóg jest wierny. Sprzedawanie milionów płyty nie daje pokoju serca. Dziś wiem w czym należy pokładać nadzieję. Największy pokój duszy przynosi to, że wiem, kim jestem: synem Najwyższego” – mówił.

Jeśli masz ochotę, to przybądź i Ty – bilety jeszcze są dostępne: eBilet oraz Bilety24.

Nie wiem, czy wiecie, ale polskie wersje jego kawałków mają miliony wyświetleń. Na przykład cover „Powietrzem moim jest” (org.”Breathe) w wykonaniu Gosi Orzechowskiej ma 9,2 mln na YouTube, a jeden z nowszych przebojów w wykonaniu Exodus 15 „Taki jesteś Ty” (org. WayMaker) – 1,2 miliona!

Do zobaczenia więc na Arenie Gliwice!

Exodus 15 – TAKI JESTEŚ TY // WAY MAKER (Michael W. Smith cover)

Zobacz też: Kawał dobrego uwielbienia – Holy Ghost / Maverick City Music / TRIBL

Scroll to Top