lecrae i tori kelly

Nowy Jork świętuje a ja płaczę / Lecrae i Tori Kelly za życiem!

Kilka dni temu parlament stanu Nowy Jork przegłosował nowe, „lepsze” prawo. Od teraz będzie można zabijać jeszcze więcej dzieci nienarodzonych i jeszcze łatwiej. Świat oszalał. Nowy Jork świętuje, a ja płaczę. I słucham Lecrae i Tori Kelly.

Walczymy o dziki, zdrową żywność, wyzwolenie Kuby z reżimu i czyste powietrze. Szukamy lekarstwa na raka i wspieramy setki organizacji, które zbierają na potrzebujących, a jakoś ten zmysł „walki” zawodzi, gdy mówimy o aborcji.

Manifest

Dlatego dzisiaj będzie coś o życiu. I o to, że warto o nie walczyć. Co prawda Lecrae i Tori Kelly śpiewają „I’ll find You” aby wesprzeć dzieci walczące z nowotworami, ale dzisiaj jest on dla mnie manifestem za życiem. Życiem każdego człowieka. Nawet tego najmniejszego.

Jasne, że często jest wiele trudności. Młode matki boją się urodzić. Często nie mają wsparcia u najbliższych, a świat wokół (lekarze też! zgrozo!) podpowiada „łatwe” rozwiązania…

But when that ocean of doubt comes
Don’t let me drown in my sorrow

Kiedy ocean wątpliwości rozlewa się,
nie pozwól abym utopiła się w moim smutku

Żyj i daj żyć innym

Tak często mówimy. Szczególnie gdy chcemy, aby ktoś się odczepił od nas z „dobrymi” radami i pouczeniami. To samo mogę powiedzieć tym, którzy są „za” aborcją – żyj i daj temu Małemu żyć! I wspieraj Matki!

I razem z Lacrae i Tori chcę zaśpiewać:

But, when you’ve got nobody to turn to
Just hold on, and I’ll find you
Just fight a little longer my friend
It’s all worth it in the end

Kiedy nie masz do kogo się zwrócić,
po prostu wytrzymaj, a Ja Ciebie znajdę
walcz jeszcze troszkę moja przyjaciółko
na koniec okaże się, że warto było!

A i jeszcze jedno – nie wystarczy płakać, trzeba działać! Sporo się dzieje – poszukaj i zobacz co możesz zrobić dla życia! Są Marsze dla Życia (www.marsz.org), jest projekt #zatrzymajaborcję (www.zycierodzina.pl), który jest już Sejmie, ale obecna władza wcale się nie spieszy do działania, są też fundusze wsparcia dla kobiet w ciąży (np. www.pro-life.pl).

lecrae i tori kelly
za: youtube.com

1 thought on “Nowy Jork świętuje a ja płaczę / Lecrae i Tori Kelly za życiem!”

  1. Pingback: Niech stanie się światłość! / Jacob's Song na ciemne czasy. | #calamuzykadlaBoga

Comments are closed.

Scroll to Top