Pomoc z Nieba! Betlejem w Polsce 2020/2021 tym razem w każdym domu.

W zeszłym roku pisałem, że koncerty Betlejem w Polsce przywracają mi wiarę. W to, że da się kolędować pięknie i zarazem bez sztampy i tej komercyjno-słodko-magicznej otoczki w stylu „Last Christmas”. Dlatego dzisiaj mogę szczerze polecić pandemiczną odsłonę tego największego polskiego kolędowania z rewelacyjnymi artystami.

Cieszę, że organizatorzy tego wydarzenia nie poddali się koronawirusowi. Mimo tego, że tym razem nie spotkamy się na żywo, to niezwykłego koncertu „Pomoc z nieba” będzie mogło posłuchać więcej osób niż rok temu. Najpiękniejsze kolędy świata mogą zabrzmieć w każdym domu! Premiera koncertu on-line już 25 grudnia 2020 o 19.00.

W tegorocznej edycji Betlejem w Polsce zaśpiewają je młodzi, obiecujący artyści: Kacper BatorAnita DudczakGabi GąsiorAnna Gąsienica-ByrcynLuisa KliśMarta KrólMartyna JelitaAndrzej LampertKasia MośKuba MolędaBeata Przybytek i Roksana Węgiel. Cieszę się, że każdego roku pojawiają się nowe elementy, nowe rozwiązania. Myślę, że to ważne, bo naprawdę mam już serdecznie dosyć kolędowania z Polsatem

„Oddajemy im głos z przekonaniem, że to do nich będą należeć następne lata na naszej muzycznej scenie. Do Betlejem w Polsce młodzi wokaliści wniosą swoją spontaniczność i wrażliwość, swój sposób odczuwania świątecznego czasu, swoją potrzebę budowania wspólnoty. Razem z koncertem „Pomoc z nieba” i z głosem młodości zagości w domach widzów nadzieja, że wszystko, co dobre, jeszcze przed nami.” – piszą organizatorzy.

POMOC Z NIEBA TO WIĘCEJ NIŻ KONCERT

Od samego początku, trasa Betlejem w Polsce nie była komercyjnym widowiskiem. Miała służyć dobru – takiemu materialnemu, poprzez akcję Ambasador Miłosierdzia, jak i duchowemu – jednocząc ludzi we wspólnym kolędowaniu na tysiące głosów i łamaniu się opłatkiem.

W tym roku jest podobnie. Rzadko na tym blogu polecam jakiekolwiek produkty, ale tym razem bez skrępowania zachęcę Was do wsparcia Betejem… Organizatorzy przygotowali kilka baaardzo fajnych pakietów. Możecie kupić dostęp do tegorocznego koncertu LIVE ON-LINE „Pomoc z nieba”+ płyty z nagraniami najpiękniejszych kolęd świata, a także poprzednie koncerty i płyty z lat ubiegłych w wersjach CD i elektronicznych. To może być naprawdę fajny prezent dla rodziny i przyjaciół! Wejdźcie na www.ambasadormilosierdzia.pl i sami zobaczcie!

Tymczasem dla spragnionych muzyki podrzucam linka do poprzednich nagrań:

TO BĘDZIE GŁOŚNA NOC! BETLEJEM RUSZA W POLSKĘ 2019/2020

To, że piszę znów o kolędach oznacza chyba, że trasa Betlejem w Polsce przywraca mi wiarę. W to, że da się kolędować publicznie, z rozmachem a jednocześnie bez sztampy i całej komercyjno-słodko-magicznej otoczki w stylu „Last Christmas”. Po raz kolejny jestem zadziwiony. I nie mogę się doczekać! Bo naprawdę zapowiada się Głośna Noc.

i jeszcze coś z przed dwóch lat 🙂

DOSYĆ KOLĘDOWANIA Z POLSATEM! / MÓWIĘ GDZIE JEST JAK W BETLEJEM

KOLĘDOWY CZAS TO I JA KOLĘDĘ! CHOCIAŻ TYM RAZEM NIE BĘDZIE O SAMYM UTWORZE, ALE O TYM CO ZA NIM SIĘ KRYJE. JAK W BETLEJEM JEST BOWIEM REKLAMĄ CZEGOŚ WIĘKSZEGO. I WAŻNIEJSZEGO.

I jeszcze próbka koncertowania LIVE z Kamilem Bednarkiem:

Scroll to Top