gabi gąsior skarb NIEBO

A Ty jaki masz Skarb? / GabI Gąsior

Ile jest wart Twój skarb? Bo przecież każdy z nas kiedyś odejdzie z tego świata. A słońce zgaśnie dla każdego z nas. To dobre pytania na ten czas, zarówno kościelny (Adwent) jak i światowy (pandemia). No to już – zasłuchajcie sobie ten piękny utwór od Gabi Gąsior!

Bardzo wpadła mi w ucho melodia i słowa. Jest tutaj i liryka i nadzieja na niebo, a także życie. Mimo, że to kawałek o śmierci. Lubię to! 🙂 Piosenka pochodzi z nowego projektu wokalistki i instruktorki śpiewu, Gabi Gąsior pt. NIEBO. Jak sama pisze, jest to:

„NIEBO – to zbiór muzycznych opowieści o życiu, które jest wędrówką. Pełno w nich zachwytów i rozczarowań, uniesień i upadków, zmagań, poszukiwań…Jednak tym, co je łączy jest nadzieja i wiara w to, że Niebo nad nami to coś więcej niż błękit i chmury…że pod tą nazwą kryje się rzeczywistość, która jest bliżej niż nam się wydaje. I nieważne jak bardzo różnimy się od siebie i jak różne są nasze bagaże życiowe – ta rzeczywistość może być naszym wspólnym celem.”

OTO ONI! BRYTYJSKI MAM TALENT, KTÓRY PORUSZA SERCA I SUMIENIA

Rzadko się wzruszam do łez. Tym razem się tak stało. I dobrze! Niech emocje was poruszą – oto „This is me” w wykonaniu Sing Along With Us w brytyjskim „Mam Talent”. Niech też was poruszy, szczególnie w czasach pogardy dla życia, dla niepełnosprawnych i wykluczonych. Jestem za życiem! Oni też!

SKARB słowa, muzyka, aranżacja – Gabi Gąsior, aranżacja, produkcja muzyczna – Wojciech Gąsior, śpiew – Gabi Gąsior, instrumenty klawiszowe – Dorota Zaziąbło, gitara elektryczna – Radek Pendziałek, gitara akustyczna – Mateusz Głuszak, gitara basowa, instrumenty klawiszowe – Wojciech Gąsior, perkusja – Łukasz Zając, saksofon – Paweł Zielak, trąbka – Sebastian Sołdrzyński,

Zespół wokalny DeocentriCity w składzie: soprany: Małgorzata Adamczak, Monika Giergiel, Anna Madej, Joanna Rębisz-Chochół, Gabriela Świerczyńska, alty: Diana Droździel, Karolina Kurdziel, Katarzyna Kurdziel, Joanna Partyka, Olga Zoń, tenory: Bartłomiej Chochół, Jakub Guzik, Roman Zoń

miks i mastering – Mateusz Sołtysik, montaż i produkcja video – Jacek Nawrat Lumberjackstudio, grafika – Maciej Stanke (go-event.eu)

Dźwięk i obraz został zarejestrowany przez wszystkich artystów w ich domach, podczas pandemii COVID-19 w 2020r. Ślady perkusji zostały zarejestrowane w Cofeina Studio Juliusz Greń.

Scroll to Top