Brat Izajasz SHADE

W cieniu najwyższego – on cię osłoni / Brat Izajasz

Właśnie zerknąłem na kanał Franciszkanów Odnowy (pamiętacie Brata Izajasza?) i… dobrze trafiłem! Nawet nie wiecie jak się cieszę, że znów mogę Wam polecić coś muzycznego do nich! Tym razem cała seria, która ma być „cieniem” w upalne dni naszego życia. Posłuchajcie całej playlisty: Shade – the series!

Prostota i głębia – tego mi trzeba w tym zabieganym świecie. I to co daje Brat Izajasz z najmłodszego odłamu Franciszkanów , czyli Franciszkanów Odnowy (CFR) takie jest. To proste muzyczne modlitwy, które mają dać mi trochę „cienia” w codzienności. Być czasem odpoczynku i odnowienia sił.

PATRZĘ W OCZY WROGA I WIDZĘ BRATA / BROTHER – FRANCISZKANIE ODNOWY

Wiem, że powinienem dziękować. I to często. I gęsto. Wiem też, że robię to za rzadko. Dlatego dzisiaj brytyjskie podziękowaniBardzo lubię ten cover. Jest lepszy niż oryginał, a sama piosenka jest piękna! Czy jest ktoś jeszcze, kto patrząc w oczy wroga – widzi brata? Ktoś się zgłasza? Dzisiaj polecam wam coś, co nie spodoba się ani z lewa, ani z prawa.

Nie wiem jak to podziała na Was, ale dla mnie bomba! Dobrego odpoczywania zatem! 😀

Brat Izajasz mówi:

„The pilgrimage of life can be difficult at times and we can easily find ourselves pretty weary along the way, but the Lord wants to meet us along that road in little moments of quiet rest with renewal unlooked-for, like the simple refreshment one finds “beneath the shade of a tree.”


Życie jest pielgrzymowaniem i może być czasami trudne. Po drodze łatwo nam się znużyć, ale Pan chce spotkać się z nami na tej drodze w krótkich chwilach spokojnego odpoczynku. Przychodzi wtedy z nieoczekiwaną odnową, taką jak zwykłe orzeźwienie, które możemy znaleźć „pod cienistą koroną drzewa.”
Scroll to Top