Agnieszka Musiał - Nie będę płakać teledysk

Nie będę płakać – Agnieszka Musiał dla niedopasowanych

Czujesz się niedopasowany/a? Nie możesz się odnaleźć w tym świecie? Albo po prostu masz gorszy dzień. Agnieszka Musiał ma coś dla Ciebie. I dla mnie też. Nie będę płakać!

Na początek należą Ci się przeprosiny i kilka słów wyjaśnienia. Nie pisałem od kwietnia. A miało być co tydzień. Nie dałem rady i odpuściłem. Wiele się działo w moim życiu i po prostu nie potrafiłem wykroić tych kilku godzin na pisanie. A nawet niewiele w tym czasie słuchałem. Ale mamy wrzesień. Koniec wakacji. Także dla mnie – będę znów pisał regularnie. I podsyłał Ci #całąmuzykędlaBoga co niedziela.
Zapisz się na newslettera – jeśli chcesz – nic Ci nie umknie 🙂

Wybierz listę(y):

Dane, o które Cię proszę będą służyły jedynie do wysyłania newslettera. Zgodnie z wymogami RODO zawsze masz prawo do wypisania się / zmiany lub usunięcia tych danych z mojej bazy. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności mojego bloga. Dzięki wielkie!
Mateusz

Szczerze i zarazem lekko. Tak śpiewa „nowa” Agnieszka Musiał. I wiecie co? Cieszę się z tego nowego brzmienia. Poprzedni krążek też był świetny, ale coś czuję, że to nadchodzący materiał skradnie moje serce. No i to ukulele! 🙂

Niedopasowany jestem, ale nie będę płakać z tego powodu.

Niedopasowana jestem,
w wolności znajdę siebie,
smakuję lepiej,
oddychać chcę
Nie będę płakać, nie!

Jak prosto i celnie. Lekko, choć Aga śpiewa o całkiem trudnych sprawach. Bo nie jest łatwo przełamać schematy w które ktoś, albo Ty sam wszedłeś. Którymi żyjesz od lat.

Czasem trzeba przyjąć, że będzie się niedopasowanym – po to aby poczuć się wolnym. To oznacza gotowość na zmiany. No dochodzenie i przekraczanie granic. Trudne to.

Tekst jest autorstwa Agnieszki oraz Bovskiej. a w muzyce słychać Jana Smoczyńskiego. A to oznacza jedno – jest bardzo dobrze. I osobiście baaaardzo mi pasuje. I wierzę, że Tobie też!

Do usłyszenia i poczytania za tydzień! Będzie uwielbieniowo. Na bogato. I na żywo!

Agnieszka Musiał - Nie będę płakać teledysk
Agnieszka Musiał - Nie będę płakać teledysk

2 thoughts on “Nie będę płakać – Agnieszka Musiał dla niedopasowanych”

  1. Pingback: Ilekroć tego słucham, przychodzi spokój / Owca - Psalm 131 | #calamuzykadlaBoga

  2. Pingback: To Będzie Głośna noc! Betlejem rusza w polskę 2019/2020 | #calamuzykadlaBoga

Comments are closed.

Scroll to Top