Małgorzata Hutek - Find Me Anthony

Dobrze mieć przyjaciół / Małgorzata Hutek – Find Me Anthony

Są przyjaźnie, które przekraczają światy. Dzisiaj będzie taka opowieść. „Find Me Anthony” zrodziła się z przyjaźni ze św. Antonim, a ja ciągle mam przed oczami pasję, z jaką Małgosia Hutek opowiadała o tej cudownej relacji. Posłuchajcie!

Magłorzata Hutek – Find Me Anthony

Święty też człowiek

As I am lost and beyond sight,

unable to move or cry out in the night,

o flaming heart, burn even night,

rekindle my hope and make whole what’s right

Św. Antoni odnawia życie! Jak dla mnie, to nie jest tylko opowieść Małgosi o jego cudownym działaniu, ale nauka dla mnie. O relacjach.

my life is stolen and wasted away,

wonder worker,

rebuild i pray, the broken ruin,

that’s my gateway back to life and Easter day

find me Anthony

cause I am lost

Bo często traktujemy świętych (i niestety ludzi na ziem też) jako „maszynki do spełniania próśb”. Takie chrześcijańskie wersje „złotej rybki”. A tutaj nie chodzi tylko o proszenie. Tylko o relację. Przecież święty to też człowiek!

Ze świętymi też można (i trzeba!) się zaprzyjaźnić. To nawet prostsze niż z tymi tu na ziemi. Bo przecież nie ogranicza ich czas i miejsce. Zawsze możemy się spotkać. I w deszczowy poranek, a także w środku pustej nocy. Możemy wybrać się razem na spacer, albo po prostu pomilczeć w pokoju.

Małgosia jest dla mnie przykładem, że da się i można tak żyć ze świętymi.

PRZECZYTAŁEŚ? MOŻESZ ZROBIĆ COŚ DOBREGO!

Jest też inny, konkretny powód, dla którego dzisiaj chcę abyście posłuchali tego kawałka. Życie jest pełne niespodzianek i to nie zawsze pozytywnych. Małgosia potrzebuje naszej pomocy.

Zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy tarczycy (rak tarczycy brodawkowaty VI kategorii). Małgosia będzie miała zabieg polegający na usunięciu intruza, czyli chorego organu wraz z węzłami chłonnymi. Na czas operacji i kilka miesięcy rekonwalescencji, obejmującej rehabilitację foniatryczną głosu, nie będzie mogła pracować.

I tutaj jest czas na konkret. Zapraszam Was do wsparcia Gosi zarówno modlitwą jak i finansowo. Tutaj jest wydarzenie na FB, ale możecie także wspierać tradycyjnie:

Darowiznę można wpłacać na konto Fundacji MALAK:
nr konta: 68 2490 0005 0000 4600 1993 1053
tytułem: darowizna Effatha

Dzięki! Niech Bóg Ci błogosławi!

Małgorzata Hutek - Find Me Anthony
Małgorzata Hutek – Find Me Anthony
Małgorzata Hutek - Find Me Anthony
Małgorzata Hutek – Find Me Anthony
Scroll to Top